Den boje za svobodu a demokracii

Vážení příznivci pravicové politiky,

U příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii bych Vás chtěl pozvat na vzpomínkový akt konaný v sobotu 17. listopadu v 16:30 na Zámeckém náměstí u památníku Obětem komunistického režimu. Všem obětem zapálíme svíčky.

29 let po pádu komunismu tu máme v čele našeho státu bývalého STBáka, který se neštítí ničeho včetně únosu vlastního dítěte a udělání z něho blázna. Člověk, který ještě před 3 lety byl schopen pilotovat letadlo Boeing 737, dnes údajně není schopen vypovídat na policii.

Server iRozhlas.cz zveřejnil přehled 10 důkazů, jež shromáždila policie v kauze Čapí hnízdo. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/capi-hnizdo-dukazy-andrej-babis-olaf-soud-faltynek_1811060555_ace

Poslední sled událostí však odstartovala reportáž televize Seznam. Kdo neviděl https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prulomove-svedectvi-v-kauze-capi-hnizdo-slonkova-a-kubik-vypatrali-zmizeleho-babisova-syna-60198?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

Spolek Milion chvilek pro demokracii pořádá velkou demonstraci v Praze 17. listopadu v 16:00 na Staroměstském náměstí.

Kdo stejně tak nesouhlasí, my Fórum Pravice, organizujeme protestně-petiční setkání, které bude navazovat na vzpomínkovou akci. Přidejte se tak svým podpisem k celorepublikovému volání po DEMISI! Teď to má smysl!

Prosím rozešlete tuto pozvánku Vašim přátelům.

Martin Trojan

Předseda sdružení MS ODS Břeclav